Plenerowa Sesja Nagraniowa Best Cover Live

Best Cover Live to kanał YouTube utworzony z ideą, według której produkujemy klipy wideo twardo trzymając się zasady nagrywania w czasie rzeczywistym. Nie stosujemy playbacku, artyści, których widzisz na naszych filmach tak właśnie grają i śpiewają jak widzisz i słyszysz.

Dbając o najwyższą jakość nagrań zarówno jeśli chodzi o dźwięk jak i obraz zatrudniamy najlepszych akustyków i korzystamy z najlepszego sprzętu. Mamy także dobry pomysł na obniżenie kosztu nagrania – gromadzimy na jednej sesji, w jednym miejscu i jednego dnia kilkoro (czasami: kilkunastu) wykonawców dzięki czemu koszty skutecznie dzielą się między nich.

Dla naszych teledysków wideo szukamy wciąż nowych pomysłów realizatorskich. Lato to doskonała pora żeby spróbować udać się w plener, więc za radą jednej z uczennic naszej Szkoły Muzycznej zrealizujemy 19. sierpnia klipy na molo w Chybach. Molo nad Jeziorem Kierskim powstało dopiero co, jest dumą okolicznych mieszkańców i miejscem, gdzie spędzają wolny czas. Mamy nadzieję, że nie tylko nie zakłócimy im chwil relaksu lecz przydamy im wartości umilając czas wypoczynku nad jeziorem muzyką nagrywanych tam wykonawców.

Wśród wielu innych zapowiedziała swoją obecność:


Agnieszka Jaźwicka

Warto tam być, żeby ich posłuchać! Startujemy o 9:00. Zapraszamy.
Jeśli chcesz dołączyć do grona uczestników sesji pisz na info@kisielewski.com.pl

Dodaj komentarz