I Need A Man Barbara Pittman cover

Hot Lips & Agata Śliwińska – I Need A Man (Barbara Pittman cover)

Zespół Hot Lips podjął się wykonania coveru znanego utworu I Need A Man, oryginalnie wykonywanego przez Barbarę Pittman. Śpiewa Agata Śliwińska, jedna z trzech wokalistek zespołu, towarzyszą jej Lidia Leitgeber i Monika Nowicka zaś akompaniują Robert Kordylewski na basie i Janusz Siemienas na gitarze.

To akustyczna wersja zespołu Hot Lips pozbawiona zazwyczaj występujących w ich składzie perkusisty, pianisty i saksofonisty lecz nadal pełna energii, rytmu i swingu.

Nagranie studyjne live, przydatne w promocji zespołu żyjącego z występów na żywo to znakomity pomysł. Demo prezentuje możliwości zespołu zarówno jeśli chodzi styl i rodzaj wykonywanej muzyki jak i jego sposób prezentowania się na scenie. Tym razem – na małej scenie, odpowiadającej wielkością przestrzeni dostępnej w pubie lub małym klubie muzycznym bo do występów w takich miejscach jest przeznaczony okrojony skład zespołu.

Poruszające dla nas było to, w  jaki sposób dziewczyny zespołu wypełniły tę przestrzeń ruchem i grą którą śmiało można nazwać aktorską. Tańczyły siedząc. Wielki szacunek!

Jak Ci się podoba to wykonanie? Nie zapomnij podzielić się opinią!

Dodaj komentarz