Gabriela Tokłowicz & Wojciech Doleżyczek - Chained To The Rhythm

Gabriela Tokłowicz & Wojciech Doleżyczek – Chained To The Rhythm (Katy Perry cover)

Gabriela Tokłowicz & Wojciech Doleżyczek nagrywali u nas w jedną z niedziel Chained To The Rhythm, utwór oryginalnie wykonywany przez Katy Perry. Nadali tej piosence zupełnie nowy wyraz, zmienili dancehallowo-dyskotekowy przebój w utwór swingującący.

Ułatwił im zadanie tekst tej piosenki, jego społeczne przesłanie. W „Chained To The Rythm”, powszechnie postrzeganej jako wyraz negatywnego stosunku Katy do wyboru Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych, Katy Perry nie pierwszy raz poruszyła w swojej piosence temat ważny społecznie choć może tym razem nie w tak kontrowersyjny sposób jak to uczyniła w pamiętnym „I Kissed a Girl”.

Nagrywanie zarówno dźwięku jak i obrazu prawdziwych profesjonalistów to zawsze jest przyjemność. To fajnie, kiedy artyści wchodzą i nagrywają „z marszu” i kiedy nikomu nie trzeba przypominać, że perfekcyjne przygotowanie do nagrania studyjnego jest podstawą udanego produktu finalnego w postaci miłego oku i uchu nagrania. Początkujący, młodzi artyści bierzcie wzór z Gabrieli i Wojtka!

Zwróciła naszą uwagę gitara Wojciecha Doleżyczka, klonowe hollowbody Washburn. Na co dzień prowadzimy sprzedaż gitar oraz warsztat lutniczy i choć przechodzi przez nasze ręce setki instrumentów nie jesteśmy nimi znużeni, wciąż po prostu nie możemy oprzeć się urodzie najpiękniejszych z nich.

Dodaj komentarz